Nutribullet – Recenze modelů řady 600, 900 a Rx 1700

Nutribullet je označení produktové řady smoothie makerů (respektive potravinových extraktorů chcete-li) od společnosti Delimano. Jedná se o kuchyňské pomocníky určené v prvé řadě k přípravě zdravých nápojů z ovoce a zeleniny, kterým se říká smoothie. Fakticky je ale lze využít i jako klasický kuchyňský stolní mixér. Delimano prodává celkem tři specifikace označené 600 (základní model), 900 (vyšší model) a Rx 1700 (prémiový model). Navzájem se od sebe liší po mnoha stránkách, z nichž nejdůležitější jsou bezpochyby výkon, počet otáček za minutu a doplňková výbava.

Výrobky této značky patří nejoblíbenější a nejprodávanější smoothie mixéry u nás a proto jsme se rozhodli napsat tento článek, ve kterém je zhodnotíme a zároveň navzájem porovnáme. Pevně doufáme, že vám tím pomůže rozhodnout se, zda Nutribullet koupit, či nikoliv a případně jaký.

NUTRIBULLET 600

Hodnocení 600

Model Nutribullet 600Jedná se o základní model, který je jako jediný standardně prodávaný ve dvou verzích. Ty se od sebe z hlediska funkčnosti neliší ničím jiným, než množstvím doplňkové výbavy. První je dodávaný jako sada o 5 kusech, druhý potom jako sada o 12 kusech. Rozdíl v ceně je ale vcelku minimální, a tak je z našeho pohledu rozumnější pořídit si verzi s bohatší výbavou.

Co se týče technických parametrů, pak jeho příkon činí 600W a počet otáček za minutu dosáhne hranice 20 tisíc. Bez problémů si tak poradí nejen se všemi druhy čerstvého i mraženého ovoce a zeleniny, ale také s ledem, ořechy a semínky. U posledních dvou jmenovaných však musíme upozornit na to, že na ty je třeba použít speciální sekací čepel, která je ovšem dodávána jen v rámci zmiňované širší doplňkové výbavy. V rámci tohoto pak musíme Nutribullet 600 pokárat za to, že nelze ořechy a semínka dávat do smoothie rovnou, ale že je nutné je rozmixovat odděleně a teprve umleté je přidávat (s tím je navíc spojené i ono měnění čepelí). To je ale asi jediná věc, která se dá tomuto přístroji vytknout. Jinak se jedná o kvalitní, spolehlivý, rychlý a funkční přístroj, který vás nezklame.

Verze 5 ks obsahovala (již se neprodává):

Tělo mixéru, velkou 700 ml nádobu, vysokou čepel na mixování ovoce a zeleniny, výživového rádce do kapsy a návod k použití s recepty.

Verze 12 ks obsahuje:

Tělo mixéru, velkou 700 ml nádobu, malou 500 ml nádobu, malou 500 ml nádobu s uchem, vysokou čepel na mixování ovoce a zeleniny, nízkou čepel na ořechy a semínka, 2 víčka k uzavírání nádob, picí objímku, picí objímku s držákem, výživového rádce do kapsy a návod k použití s recepty.

Běžná cena: 2 999,- Kč (sada 5 ks) a 3 299,- Kč (sada 12 ks)

VÍCE INFORMACÍ O NUTRIBULLET 600 – 12 KS


NUTRIBULLET PRO 900

Hodnocení 900

Model Nutribullet 900Model 900 stojí někde mezi základním a prémiovým modelem Nutribullet a je tak jakousi pomyslnou střední cestou. Jeho příkon je 900W a má 25 tisíc otáček za minutu. Díky tomu a trochu jiným způsobem koncipované sekací čepeli si při mixování poradí přímo i s ořechy a semínky a tudíž není nutné měnit čepele, jako je tomu u jeho levnějšího bratříčka (jinými slovy je v tomto ohledu praktičtější a pohodlnější na používání). To považujeme za nejzásadnější rozdíl mezi nimi. Navíc si myslíme, že je to podstatný aspekt, neboť se semínka a ořechy dávají do smoothie poměrně často.

Další věcí, která s vyšším výkonem souvisí, je fakt, že ten dokáže naráz umixovat větší množství surovin a tudíž je objem velké mixovací nádoby navýšen na 900 ml. To ocení především rodiny s dětmi, které chtějí naráz umixovat třeba i čtyři porce. Na závěr pak dodejme, že je dodávám jako devítidílná sada. Paradoxně tedy nemá tak bohatou doplňkovou výbavu jako dražší verze levnějšího Nutribulet 600 (odpadá však jedna položka v podobě nože na ořechy a semínka). Když bychom to měli tedy nějak shrnout, asi bychom si vybrali jej místo modelu 600. Připadne nám praktičtější. Je však nezbytné počítat s o zhruba třetinu vyšší pořizovací cenou.

Balení obsahuje (9 ks): Tělo mixéru, velkou 900 ml nádobu, malou 500 ml nádobu, mixovací nože, víčko k uzavření nádoby, cestovní víčko s uzavíratelným otvorem na pití, picí objímku s držákem, výživového rádce do kapsy a návod k použití s recepty.

Běžná cena: 4 299,- Kč

VÍCE INFORMACÍ O NUTRIBULLET PRO 900


NUTRIBULLET RX 1700

Hodnocení Rx 1700

Model Nutribullet Rx 1700Nutribullet Rx 1700 je vrcholným modelem celé řady, čemuž odpovídá jak výkon, tak použité technologie a multifunkčnost. Výkon modelu je 1700W a dosahuje úctyhodných 30 tisíc otáček za minutu. Je vybaven automatickým systémem mixování, kdy stačí vložit naplněnou mixovací nádobu do těla s motorem a ten už se sám zapne a zároveň i vypne ve chvíli, kdy je smoothie hotové. Kromě toho je vybaven programem pro přípravu polévek. Vše je plně automatické a horká polévka je hotová za nějakých 7 minut. Naráz zvládne zpracovat skutečně velké množství surovin, a tak je vybaven i extra velkou mixovací nádobou o objemu 1,3 litru. Jedná se o výborný přístroj, proti kterému nelze vlastně nic říci. Pokud však nevyužijete program pro přípravu polévek a neoceníte automatický program mixování a extra velkou mixovací nádobu, raději ušetřete několik tisíc a kupte si levnější model této značky.

Balení obsahuje (10 ks): Tělo mixéru, velkou 1300 ml nádobu s uchem, malou 900 ml nádobu s uchem, mixovací čepele, nádobu pro přípravu polévek s dvojitou poklicí s tlakovým ventilem, zavírací víčko, picí objímku, klíč na povolování čepelí a návod k použití s recepty.

Běžná cena: 6 999,- Kč

VÍCE INFORMACÍ O NUTRIBULLET RX 1700


Přehledné shrnutí základních technických parametrů a funkcí

600 (sada 5 kusů) 600 (sada 12 kusů) Pro 900 Rx 1700
 600 sada 5 kusů  600 sada 12 kusů  Pro 900  Rx 1700
Barevné provedení Zlatá + stříbrná Šedá + stříbrná Champagne + stříbrná Černá + stříbrná
Váha 3550 g 3550 g 3650 g 6668 g
Příkon 600W 600W 900W 1700W
Počet otáček za minutu 20 tisíc 20 tisíc 25 tisíc 30 tisíc
Orientační počet porcí ovoce/zeleniny, která naráz umixuje 5 5 7 12
Standardní nádoba 500 ml
Nádoba s uchem 500 ml
Nádoba 700 ml
Nádoba 900 ml
Nádoba 1300 ml
Nádoba na vaření polévky 1500 ml
Mixovací nože
Mlecí nože
Uzavírací víko
Cestovní víko
Picí objímka s uchem
Návod k použití s recepty
Výživový rádce
Klíč na povolení nožů
Dvojitá poklice s ventilem
Funkce vaření polévek
Program automatického zapnutí a vypnutí
ZJISTĚTE VÍC ZJISTĚTE VÍC ZJISTĚTE VÍC ZJISTĚTE VÍC

Recenze uživatelů

Sesbírali jsme pro vás zkušenosti se smoothie makerem Nutribullet od několika stovek uživatelů a vybrali ty nejvýmluvnější, abychom vám přinesli pokud možno co nejreálnější obraz toho, jak funguje tento produkt v reálné praxi (jedná se o názory majitelů různých modelů). Obecně lze konstatovat, že mezi spotřebiteli panuje spokojenost s tímto produktem. Některá hodnocení jsou vyloženě nadšená, jiná střízlivě pozitivní. Názor si už udělejte sami.

Nutribullet recenze

Helena Součková

 • Splňuje všechno, co slibuje

Výborný přístroj, který od chvíle, co jsem si ho pořídila, používám minimálně jednou denně a ne-můžu si ho vynachválit. Rozhodně ho každému doporučuji. Člověk by ani nevěřil, jaké suroviny lze zkombinovat tak, aby to chutnalo naprosto fantasticky. Možná vyznívá mé hodnocení až příliš nadšeně, ale já zkrátka nemám co vytknout. Nutribullet už nesmí v mé kuchyni za žádných okolností chybět.

Ema Táborská

 • Naprosto bezproblémová obsluha a údržba, bezchybně umixuje cokoliv zcela najemno, připravíte s ním celou řadu zdravých smoothie

Když jsme si ho kupovali, šli jsme víceméně zcela najisto, protože ho dlouhodobě používá můj bratr a slyším na něj jen samou chválu. Srovnám-li ho s klasickými mixéry, pak musím jednoznačně říct, že je výsledný nápoj opravdu jemně rozmixovaný bez jakýchkoliv kousků a podobně. Pochvalu si zaslouží také ovládání. Nic se nemusí mačkat, či nějak složitě nasazovat. Jen to zasadíte do těla s motorem a už to jede samo. Za velkou výhodu považuji i jednoduché čištění, kdy ho vlastně stačí jen opláchnout pod tekoucí vodou a je hotovo. Nic víc, nic míň. Doporučuji!

Jan Láznička

 • Snadné ovládání a široké možnosti použití

Kupovali jsme ho hlavně kvůli dětem, které mají rády všemožné ovocné a zeleninové šťávy. Oceňuji jeho spolehlivost, rychlost a především jednoduchou manipulaci. V průměru ho používáme tak třikrát za den a nenapadá mě nic, na co bych si mohl postěžovat. Jednoznačná spokojenost.

Lída Králová

 • Smoothie mám ráda naprosto jemné, a to Nutribullet umí

Narovinu přiznávám, že ho mám zatím pouze jeden měsíc, a tak nemůžu hodnotit z dlouhodobého hlediska. Zatím ovšem panuje z mojí strany spokojenost. Vyžaduji, aby byly moje smoothies udělány zcela dohladka, což s tímto robotem jsou. Připravuji je pro sebe a všechny členy mojí rodiny a výrazně tak stouplo množství námi zkonzumovaného ovoce a zeleniny. Poradí si i se semínky a ořechy. Jen doufám, že bude sloužit dlouho a spolehlivě. To ukáže čas.

Ondřej Adamec

 • Naprosté nadšení

Tahle mašina je prostě k nezaplacení. Vysoký výkon, rychlost a snadná údržba. Vždycky mám doma nějakou zeleninu a ovoce, které se mi nechce jíst jen tak. Takhle to vezmu, dám to do Nutribulletu, rozmixuju a vypiju. Chutná to skvěle a navíc je to zdravé. Každý by ho měl mít doma.

Vlasta Polívková

 • Velká paleta možností, jak ho využít

Smoothie jsem si poměrně pravidelně kupovala v jednom obchodě a napadlo mě, proč neušetřit a nepřipravovat si ho svépomocí doma. Dlouho jsem váhala s výběrem konkrétního přístroje a po získání detailnějších informací, jsem se rozhodla pro Nutribullet. Rozhodnutí to bylo dobré. Vše funguje na výbornou a obsluha není nijak komplikovaná. Výrobek mohu jen doporučit.

Karolína Vránová

 • Výborná pomoc pro budování silné imunity

Přístroj nemám zatím příliš dlouhou dobu, nicméně prozatím jsem s ním nadmíru spokojená. Přiložená brožura s recepty je dobrou pomocnou rukou pro začátečníky, co do různých kombinací surovin. Čištění je rychlé a nenáročné, prakticky se jen opláchne pod tekoucí vodou.

Sandra Duchková

 • Skladný, snadno se umývá a lehce používá

Smoothie si dělám už mnoho a mnoho let. Můj předchozí smoothie maker sice stále funguje, ale ztupily se na něm čepele a nové nelze dokoupit, což je veliká škoda. I z tohoto důvodu jsem si po-řídila Nutribullet, protože ten nabízí možnost jejich samostatného pořízení. Jsem s ním spokojená. Pracuje se s ním bezproblémově, a pokud neodejde motor, tak mi vydrží mnoho roků. To se ale uvidí až za několik let.

Marta Hořejší

 • S koupí jsem váhala, ale nelituju

Když jsem se smoothies začínala, pila jsem ho jen občas. Dnes už si ke snídani nedávám nic jiného a jinak si ho dělám aspoň dvakrát za den. Všechno je rozmixováno nejpozději do minuty a poradí si naprosto se vším včetně mraženého ovoce, ledu, semínek a ořechů. Nejraději mám kombinace s rostlinnými ořechovými mléky, chutná to fantasticky.

Věra Kalinová

 • Úžasný pomocník

Za mě jen a jen chvála a spokojenost. Sice ho mám pouze velmi krátce, ale žádný přístroj, který jsem měla předtím, tak dobře nemixoval, a to včetně všemožných semínek. Koupila jsem si ho po zhlédnutí reklamy v televizi a ani trochu nelituji. V kuchyni zabere minimum místa, takže ho nemusím schovávat. Permanentně zůstává na lince.

Daniela Vaverková

 • Skvělý pomocník, Nutribullet doporučuji

Dříve jsem vlastnila levnější smoothie mixér za několik set. Ten se ale porouchal a celkově toho příliš nevydržel, ale to se dalo čekat. Rozhodla jsem se proto zainvestovat a za nový utratit pár tisíc. Do oka mi padl Nutribullet a i když jsem si nebyla jistá, tak teď už vím, že jsem se rozhodla správně. Používám ho každý den a za žádný jiný bych ho nevyměnila.

Ilona Sovová

 • Výkon a kvalita za přijatelnou cenu

Především jsem překvapena, jak snadno a lehce rozemele ořechy a semínka. Pochválit ho musím za velký výkon a kompaktnost. Díky relativně malým rozměrům může být permanentně postavený na kuchyňské lince a já ho tak můžu kdykoliv použít, aniž bych ho musela odněkud vytahovat a pak zase schovávat. Cena je bohužel tak trochu vysoká, nicméně za kvality, kterými disponuje, to stojí.

Martina Marešová

 • Koupili jsme ho na doporučení známých

Už nějaký čas jsme zvažovali pořízení přístroje tohoto typu do naší kuchyně. Naši rodinní známí nám doporučili tuto značku, protože ji sami vlastní a jsou nadmíru spokojeni. U nás prozatím taky panuje velké nadšení. Ovocné a zeleninové drinky si připravujeme prakticky každý den. Snad bude sloužit dlouhá léta.

Václav Vítek

 • Skvělý dárek k narozeninám

Přemýšlel jsem, co koupit ženě k narozeninám a tento přístroj mě celkem zaujal. Tak jsem ho koupil a udělal jsem dobře. Tak trochu jsem dal dárek i sobě, protože ho stejnou měrou používám i já. Když jsem vybíral od které firmy ho koupit, bylo pro mě důležité, aby se jednalo o odzkoušený a prověřený přístroj, což Nutribullet splňuje. Váhal jsem i mezi jinými, ale ty byly na trhu poměrně krátce a tudíž jsem nebyl schopen zhodnotit dlouhodobé zkušenosti jiných uživatelů.

Jediné co mi vadí, byla vyšší pořizovací cena, ale chápu, že za kvalitu si musí člověk připlatit. Doporučuji si koupit spíše sadu s větším počtem příslušenství. Nestojí zase o tolik víc a vážně se to využije. Mixovali jsme už snad všechno, co se dá a skutečně si s tím vším poradí. Na závěr bych ocenil tu jednoduchost obsluhy, kdy to člověk jen zacvakne a už to jede samo. Ze začátku je to sice nezvyk, protože jsem nic podobného na žádném jiném kuchyňském robotovi neviděl, ale po chvíli jsem tomu přišel na chuť.

Romana Hladíková

 • Přesvědčili mně recenze

Vždycky než si něco koupím, snažím se najít maximum recenzí jak z českých, tak zahraničních zdrojů. To jsem udělala i v případě Nutribulletu. Vesměs se jednalo o samou chválu. Narazila jsem i na řadu hodně kritických recenzí, ale to přisuzuji tomu, že jsou na trhu padělky nízké kvality, na což ostatně Delimano na svých stránkách upozorňuje. Zakoupila jsem si ho tedy přímo přes jejich stránky. Cenu vnímám jako poměrně vysokou, ale přístroj samotný a jeho funkčnost hodnotím na výbornou.

Ondřej Zouhar

 • Vytýkám jen vysokou cenu

Z mého pohledu je to investice do mého zdraví, takže to až zase tolik neřeším, nicméně kdyby ne-stál tolik, ani trochu bych se nezlobil. Jinak jsem ale na maximum spokojený. Zcela najemno rozmixuje naprosto vše. Byl jsem překvapený jak dobře a rychle si poradil i s takovými surovinami, jako jsou malinkatá chia semínka, nebo tvrdá červená řepa. S trochou nadsázky je deklasoval lusknutím prstu. Každému ho můžu jen doporučit. Je to úžasný a nenáročný způsob, jak udělat hodně pro své zdraví a pro zdraví svých blízkých.

Pavel Gajda

 • Správná volba

Když si něco kupuji, cena pro mě hraje jen málokdy roli. Chci zkrátka kvalitní produkt, který plní svůj účel tak jak má, a to minimálně ony pověstné 2 roky. Čím déle, tím lépe. Kompromisy dělat nechci. Četl jsem si recenze na Nutribullet a přesvědčilo mě to o tom, že právě on tyto moje kritéria splňuje. Dnes po nějaké době můžu zase s klidem říci, že je tento můj přístup správný. Jsem rád, že jsem si nekoupil nějaký šmejd za tisícovku, abych ušetřil.

Martin Slovák

 • Cena odpovídá kvalitě

Leckomu může připadat ta cena vysoká, ale já to tak rozhodně nevnímám. Je potřeba brát v úvahu, že když je něco udělané poctivě a z kvalitních materiálů, tak to bude něco stát. Sám vlastním mo-del Nutribullet Pro 900 a s tímto výkonem si poradí vážně s jakoukoliv surovinou. Slyšel jsem, že ten slabší model může mít problémy s velkými kusy tvrdé zeleniny, takže jsem si pořídil raději ten-to. Bohužel jsem se původně nechal napálit a napoprvé si koupil ten padělek. Že se něco takového na trhu vyskytuje, jsem naneštěstí zjistil příliš pozdě. Beru si z toho však to pozitivní. Mohu je srovnat. Na rovinu říkám, že originál a ten zmetek bůhví odkud nemají nic společného. Kupujte si to ideálně přímo na webových stránkách Delimano.cz. Stejně to nikde jinde levněji nekoupíte.

Monika Lukášová

 • S klasickým mixérem se to vážně nedá porovnávat

Dlouhou dobu jsem si dělala smoothie v klasickém stolním mixéru a pořád jsem nechápala, v čem spočívá ten rozdíl. Taky to mixuje, tak co. Postupem času jsem si ale dělala nápoje častěji a častěji a po dlouhém váhání jsem se rozhoupala k tomu si Nutribullet koupit. To jsem netušila, že mě čeká velké a naštěstí příjemné překvapení. Ten rozdíl je skutečně markantní. Vůbec se to nedává srovnávat. Všechno je rozmixované tak najemno, že to snad ani víc nejde a bez jakékoliv zbytečné pěny, kterou já osobně nemám ani trochu v lásce. Doporučuji ho každému, kdo do sebe chce dostat potřebnou dávku vitamínů minerálů příjemným způsobem. Minimálně v současné době je to v mé kuchyni nejoblíbenější a hlavně nejpoužívanější robot.

Adam Barták

 • Krom toho, že skvěle funguje i skvěle vypadá

Pakliže chcete mít doma spolehlivého kuchyňského robota, co dělá to co má a tak jak má, tak jste na správné adrese. Mám zkušenost i levnými modely od jiných výrobců a nadšený jsem rozhodně nebyl. Nikdy to nebylo stoprocentní. Tenhle nemá problém ani s červenou řepou, což považuji za prubířský kámen jakéhokoliv typu mixéru. Je vyroben kvalitně, snadno se s ním pracuje a čištění je hračka.

Adéla Černá

 • Zvládne rozmixovat všechno

Vlastním model Pro 900 zhruba rok a z mé strany panuje naprostá spokojenost. Pracuje rychle a efektivně a nemám žádný problém s jeho umýváním. Využívám ho každý den několikrát na rozdílné typy nápojů s různými ingrediencemi. Mražené ovoce a led mu nedělají ani trochu potíže. Začala jsem ho někdy dokonce používat i namísto obyčejného mixéru. Mám to hotové rychleji a čištění není tolik náročné. Za sebe ho mohu každému doporučit.

Simona Králová

 • Vybrala jsem si dobře

Je zkrátka výborný. Nekupovala jsem ho sice tady, ale přivezla jsem si ho ze zahraniční stáže. To však na věci nic nemění. Lepší mixér jsem neměla možnost mít vyzkoušet. Prostě spokojenost!

Jitka Pospíšilová

 • Pochvaluje si ho celá rodina

Nemám ho sice ani půl roku, zato ho používám denně a jsem navýsost spokojená. Já a každý člen naší rodiny si zvykl dát si alespoň jedno smoothie každý den a tak je přístroj v permanentním zápřahu. Funguje zcela bezproblémově a výsledek je lahodný. Měla jsem možnost vyzkoušet smoothie z jiných mixérů u svých kamarádek a nedá se to srovnávat. Byly to pochopitelně výrazně levnější přístroje, což se projevilo na kvalitě drinku. Utratila jsem za něj sice pro mě ne zrovna malou částku, ale ani na chvíli toho nelituji. Mohu-li tedy dát radu komukoliv, kdo zvažuje nákup tohoto typu přístroje, pak doporučuji raději si počkat a našetřit si peníze na kvalitnější výrobek, než si kupovat něco levného. Nestojí to za to.

Dana Lukšová

 • Nejlepší možnost v rámci dané cenové kategorie

Psát kamkoliv recenze a vyjadřovat svůj názor pomocí internetu není něco, co by mi bylo vlastní. V tomto případě mi to ovšem nedá a musím udělat výjimku. Nadšení je to nejvhodnější podstatné jméno, které vystihuje moji zkušenost s produktem Nutribullet. Mimochodem mám model 600 – 12 kusů. Zpracování je poctivé a znát je i to, že kvalita materiálu není druhořadá. Tak bych mohla pokračovat dále a opakovala bych jen to, co píší ostatní uživatelé jinde na internetu. Jediné co bych k tomu chtěla dodat, je to, že jsem si dělala takové osobní srovnání jednotlivých výrobků na trhu, které spadají do této kategorie. Nejlevnější model srovnatelné kvality s obdobnou výbavou jsem našla za téměř dvojnásobnou cenu. Za mě osobně je to jednoduše skvělý nákup, který dává smysl.

Krátké propagační video ukazující Nutribullet 600 v akci

Pozor na padělky Nutribulletu

Mixér Nutribullet není populární pouze u nás, ale prakticky v celém světě. Velké oblibě se těší například ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Austrálii, Kanadě nebo Švýcarsku. Nejen z tohoto důvodu se stal předmětem padělání. Celý zástup kupujících tak za své peníze obdržel neoriginální výrobek, který svou kvalitou nejen že ani zdaleka nedosahuje těch, které má originál, ale fakticky nemá kvality žádné. Prostě se jedná o totální zmetek. Tyto padělky se objevují i na našem trhu a dokonce byl vůči jednomu jejich prodejci veden úspěšný soudní spor. Ani zdaleka se tím však nepodařilo vytlačit všechny podvodníky z trhu.

Pozor na padělky Nutribulletu

Na tuto nešťastnou situaci se snaží upozorňovat i firma Studio Moderna, která má výhradní distribuční právo pro tuto značku u nás. Činí tak hned několika různými způsoby. Tím nejpodstatnějším je výčet autorizovaných prodejců u nás. Ten byl bohužel naposledy aktualizován 7. července 2015, což už je nějaký ten pátek. Je totiž možné, že se mezitím jejich počet rozrostl. Minimálně je to však dobré vodítko v tom, že právě u těchto prodejců se svým nákupem Nutribulletu neprohloupíte.

Konkrétně se jedná o tyto prodejce, respektive jejich webové stránky:

 • Topshop.cz
 • Delimano.cz
 • Nutribullet.cz
 • Liveactive.cz
 • Kasa.cz
 • Electroworld.cz
 • Euronics.cz
 • Globus
 • HP Tronic
 • E-Proton

Co doporučujeme

Z našeho hlediska je nejlogičtějším řešením zakoupit si Nutribullet přímo od zmiňované společnosti Studio Moderna. Ta mimochodem provozuje první čtyři weby ve výše uvedeném výčtu, tedy Topshop.cz, Delimano.cz, Nutribullet.cz a Liveactive.cz. Důvodů je hned několik a zde jsou.

 1. Jako oficiální výhradní distributor nebude poškozovat vlastní značku, kterou se snaží pečlivě a nákladně budovat. To by byli sami proti sobě. U nich zakoupíte originál se stoprocentní jistotou.
 2. Je málo pravděpodobné, že by jiný prodejce měl výhodnější ceny, i když teoreticky je to v rámci různých akcí samozřejmě možné. Zase tak podrobně to vysledované nemáme.
 3. Právě tyto čtyři webové stránky velmi často pořádají všemožné slevové a jiné akce, kdy je možné získat tyto produkty za zvýhodněnou cenu, nebo s nějakým dárkem.

Jak poznám padělek Nutribulletu

Pakliže jste si neoriginální přístroj zakoupili, je to už vlastně stejně jedno. Od podvodníka nelze očekávat, že vám vrátí peníze. Firma Studio Moderna pak z logiky věci nemůže zodpovídat za nelegální a protiprávní konání jiných subjektů. Může podnikat příslušné právní kroky (tak i činí), ale to ex post konkrétním spotřebitelům jen stěží nějak pomůže. Nicméně zpět k naší otázce. Základním varováním by mělo být, že přístroj nefunguje tak jak má. Je pochopitelně možné, že jste obdrželi vadný přístroj. Nikdo není dokonalý a i mezi originály se může objevit vadný kus, ale to bude zcela výjimečné (v takovém případě pochopitelně zahajte standardní reklamační proceduru). Detailního průvodce i s fotodokumentací naleznete přímo na stránkách Delimano, a to konkrétně v článku Jak poznat originální supermixér Nutribullet od padělku.

Srovnávací video

Za účelem srovnání originálu a padělku bylo vytvořeno toto krátké zhruba tříminutové video.

Nutribullet není jen o smoothie

Když se řekne smoothie maker, kterým Nutribullet je, přijde lidem na mysl prakticky výhradně smoothie, tedy nápoj umixovaný z ovoce, zeleniny a dalších doplňkových surovin především zdraví prospěšného charakteru. Faktem ale je, že se stále jedná o mixér. Ano, je v mnohém specifický, ale naštěstí takovým způsobem, kdy ho lze využívat obdobným způsobem jako klasický stolní mixér. V kontextu toho jsme pro vás sepsali pár receptů na pokrmy, které s jeho pomocí připravíte. Nejedná se o žádný kompletní výčet typů s jeho pomocí připravitelných pokrmů, či něco takového. Jde o jakousi ochutnávku. O jistou inspiraci v tom smyslu, jak široká je jeho využitelnost i mimo stále dokola propagované zdravé nápoje.

Jednoduchý humus

Jednoduchý humus

Ingredience

 • 1 konzerva nakládané cizrny (opláchnuté a osušené)
 • 2 lžíce extra panenského olivového oleje
 • 2 lžíce tahini pasty
 • 4 lžíce čerstvě vymačkané šťávy z citronu
 • 2 malé stroužky česneku
 • 100 až 120 ml vody

Postup

 1. Vložte veškeré suroviny do mixovací nádoby. Nejprve ty tekuté a až pak ty pevné.
 2. Rozmixujte vše zcela dohladka, dokud vám nevznikne krásně hladká pomazánka. S vodou raději opatrněji. Je lepší ji dát na začátku méně a poté případně přidat, než udělat humus hned napoprvé přespříliš řídký.
 3. Humus přendejte do mísy a zakápněte ho ještě trochou olivového oleje. Můžete ho posypat i nějakou čerstvě nasekanou bylinkou.

Veganské pesto

Veganské pesto

Ingredience

 • 80 g čerstvých listů bazalky
 • 50 g piniových oříšků
 • 1 až 2 stroužky česneku
 • 110 ml extra panenského olivového oleje
 • Špetka soli

Postup

 1. Nejprve si společně rozmixujte bazalku, piniové ořechy a česnek.
 2. Potom do směsi nadvakrát až natřikrát přidejte postupně olivový olej. Mezi jednotlivými přidáváními pochopitelně pomixujte. Výsledkem by měla být lehká vlhká pasta, která se dobře roztírá.
 3. Na závěr veganské pesto dochuťte solí, přendejte ho do nádoby (ideálně skleněné, nebo keramické) a pře podáváním ho dejte alespoň na hodinu vychladit.

Mandlové máslo

Mandlové máslo

Ingredience

 • 200 g celých nesolených a nepražených mandlí
 • 2 lžíce medu
 • 1 lžičky soli (tato položka není povinná, záleží na vás, jaká chcete, aby byla výsledná chuť)

Postup

 1. Vložte mandle do Nutribulletu. Mixujte je celkem 5 minut s tím, že po každé minutě přístroj vypnete a seškrábete kousky mandlí ze stěny nádoby.
 2. V druhém kroku zapněte opět mixér a nechte ho drtit mandle dalších 15 minut v kuse. Výsledkem bude hmota, která bude svou konzistencí připomínat lehce povolené klasické máslo.
 3. Nyní už jen stačí přidat med a sůl (pokud ji používáte) a nechat vše ještě jednou dokonale promíchat dokud nám nevznikne konzistentní mandlové máslo.

Poznámka: V dobře těsnící nádobě vydrží v lednici až tři týdny.

Těsto na palačinky z mixéru

Těsto na palačinky z mixéru

Ingredience

 • 1 velký zralý banán
 • 300 ml mléka (lze použít jak živočišné, tak rostlinné)
 • 200 g ovesných vloček
 • 1 vejce
 • 1 a 1 lžičky prášku do pečiva
 • Olej na smažení

Postup

 1. Nejdříve společně rozmixujte zcela najemno banán, mléko a ovesné vločky.
 2. Pak přidejte vejce a prášek do pečiva a finálním mixováním připravte palačinkové těsto.
 3. Nyní už jen klasickým způsobem smažíme palačinky na lehce vymaštěné pánvi dozlatova z obou stran. Dochutíme a ozdobíme dle vlastních preferencí a podáváme ideálně ještě teplé.

Dip z červené řepy a máty

Dip z červené řepy a máty

Ingredience

 • 250 g uvařené, nebo upečené červené řepy
 • 1/3 salátové okurky (oloupané, zbavené vnitřní dužiny se semínky a nakrájené na kostičky)
 • 250 ml řeckého jogurtu
 • 1 stroužek česneku
 • Malou hrst nasekaných čerstvých mátových lístků
 • 1 lžičku třtinového cukru

Postup

 1. Naplňte Nutribullet veškerými surovinami a jednoduše z nich umixujte hladký dip. Měl by mít jemnou strukturu, do které lze namáčet kousky masa a podobně.
 2. Hotový dip z červené řepy a máty přendejte do mísy a před servírováním ho nechte vychladit lednici (v té vydrží čerstvý asi 24 hodin).

Guacamole hotové raz, dva, tři

Guacamole hotové raz, dva, tři

Ingredience

 • 1 velké dobře vyzrálé rajče rozkrájené na větší kusy
 • 3 zralá avokáda
 • Čerstvě vymačkaná šťáva z jedné limetky
 • Hrst nasekaných listů koriandru
 • 1 malou najemno nakrájenou červenou cibuli
 • 1 chilli papričku (zbavenou semínek a najemno nasekanou)
 • Sůl a pepř na dochucení

Postup

 1. Suroviny vložíme do Nutribulletu a mixujeme (avokáda máme pochopitelně vypeckovaná a zbavená slupky). Podstatné je, že správné guacamole nemá mít konzistentně krémovitou konzistenci, takže mixujeme, tak aby mělo lehce hrudkovitou strukturu.
 2. Tento pokrm má velkou tendenci k oxidaci a tudíž i rychlému nelibě vypadajícímu hnědnutí. Připravujeme ho proto těsně před podáváním.

Jednoduchá salsa

Jednoduchá salsa

Ingredience

 • 1 konzerva celých rajčat v nálevu
 • 25 g bazalkových listů
 • 1 malé červené cibule (nahrubo nasekané)
 • 2 papričky jalapenos (nahrubo nasekané a zbavené semínek)
 • 1 až 2 stroužky česneku (rozdrcené)
 • 2 lžíce čerstvé limetkové šťávy
 • 1 lžičky soli

Postup

 1. Salsa může mít konzistenci omáčky, nebo najemno nasekaného salátu a tomu přizpůsobíme techniku.
 2. Když chceme mít omáčku, tak zkrátka mixujeme v jednom kuse, dokud ji nemáme hotovou. Pokud chceme, aby mělo podobu najemno nasekaného salátu, nebo něco mezi tím, zvolíme jiný přístup. Mixovat budeme několikrát v krátkých intervalech. Při každém přerušení suroviny v mixovací nádobě promísíme, aby docházelo k jejich rovnoměrnému mělnění. Zde samozřejmě platí, že mixujeme v takových intervalech, kdy nám to umožní získat požadovanou hrubost, respektive jemnost salsy.
 3. V lednici ji necháme vychladit minimálně půl hodiny, ale při správném skladování v ní vydrží až týden. Je možné ji i zamrazit a v tom případě lze počítat s její až tříměsíční trvanlivostí.

Dresink z červených paprik

Dresink z červených paprik

Ingredience

 • 2 upečené červené papriky
 • 1 rozdrcený stroužek česneku
 • 125 ml vinného octa
 • 4 lžíce nízkotučného řeckého jogurtu
 • 1 lžíce extra panenského olivového oleje
 • 2 lžíce studené vody
 • 15 lístků čerstvé bazalky
 • Špetka soli a špetka černého pepře

Postup

 1. Vše vložte do Nutribulletu a rozmixujte dohladka.

Jak vidíte sami, Nutribullet (a každý jiný kvalitní a výkonný smoothie mixér) má skutečně širokou paletu využitelnosti v kuchyni. Pole jeho působnosti se tak ani zdaleka neomezuje na smoothie, byť je nanejvýš pravděpodobné, že právě je budete s jeho pomocí připravovat nejčastěji a s největší chutí.

Shrnutí
Publikováno
Produkt
Nutribullet – Recenze modelů řady 600, 900 a Rx 1700
Hodnocení
51star1star1star1star1star