Sklenice na smoothie, které mají styl

By | 10 dubna, 2017

Ve chvíli kdy se mixovací nože přestanou otáčet, nastává většinou chvíle na to, abychom si svůj čerstvě připravený nápoj náležitě vychutnali. Nevím, jak je na tom právě ten váš smoothie maker, ale ten můj má mixovací nádobu, ze které se dá rovnou pít, čehož povětšinou využívám. Občas ale reálně potřebuji, nebo mám chuť dát nápoji jakousi kulturní úroveň a na to se úplně obyčejná sklenička, či hrnek nehodí. Takové momenty v mém případě nastávají, když ho dělám třeba pro návštěvu, nebo když si ho chci nafotit. Zkrátka a jednoduše, někdy je na místě, aby smoothie nejen chutnalo, ale i vypadalo a k tomu je potřeba alespoň trochu zajímavá sklenice na smoothie.

Sklenice na smoothie na stole

My jsme pro vás vybrali pět výrobků, které tento požadavek dle našeho názoru splňují. Na trhu najdete i typologicky obdobné produkty od jiných výrobců, takže se po nich můžete sami podívat. Tohle je z naší strany taková malá ochutnávka.

1. KILNER džbánek s uchem

Kilner džbánek s uchemHodně stylová záležitost, která se zákonitě musí líbit všem. Firma je vyrábí v několika objemových a barevných provedeních. Dokonce jsou k dostání i verze se vzory. Tato klasická čirá varianta má objem 400 ml. Zcela nahoře je závit, na který je možné našroubovat víčko, a to buď celistvé, nebo s otvorem pro brčko. Velkou výhodou je ucho, za které se dá tento džbánek chytit v případech, kdy je nápoj studený a vy nechcete, aby vás studily ruce.

2. Dvoustěnná sklenice Leopold Vienna

Dvoustěnná sklenice značky Leopold ViennaDecentní a líbivý kousek s velmi praktickou vlastností. Je vyrobena jako dvoustěnná, což má hned dvě výhody. Tou první je fakt, že vás od studeného drinku při jejím uchopení nebudou studit ruce. Ta druhá jde opačným směrem. Studený nápoj vám bude chladnout daleko pomaleji, než je tomu u běžné sklenice, neboť je dvojitou stěnou částečně izolovaný od okolní teploty. Tento výrobek je původně určen pro kávu Latte Macchiato, ale to nás nemusí vůbec zajímat. Objem je 350 ml.

3. Sklenice na smoothie Orion STRAW s víčkem a brčkem

Orion STRAW s víčkem a brčkemJednoduchá a hravá sklenice s kovovým uzávěrem a otvorem na brčko. Vyrábí se ve třech barevných provedeních – modrá, červená, zelená. Díky svému bublinkovému designu se bude líbit především dětem. Vhodným způsobem však zpestří jakoukoliv párty. Její objem je 450 ml. Jistou výhodu pak spatřujeme v poměrně nízké ceně.

4. Tescoma FAME 400

Sklenice Tescoma FAME 400Svým způsobem se jedná o obyčejnou sklenici, avšak nám se na ní líbí velmi čistý a originální design. Její objem je 400 ml. Pokud byste ji chtěli v trošku zajímavějším provedení, pak se vyrábí i z porcelánu jako hrnek. Varianta hrnku je pak dostupná v celkem šesti barevných provedeních, a to v červené, fialové, zelené, modré, hnědé a béžové. Cena za skleněnou i porcelánovou variantu se pohybuje okolo padesáti korun.

5. Oxalis Soren se silikonovým víčkem

Dvoustěnná sklenice se silikonovým víčkemHravá sklenice na smoothie v zelené barvě s motivem sovy. Její součástí je i praktické těsnicí víčko ze silikonu pro lepší udržení teploty nápoje. Právě to v kombinaci s dvoustěnnou koncepcí zajistí, že váš drink zůstane hodně dlouho studený. Využitelný objem činí 350 ml. K dostání je též vyloženě holčičí verze Oxalis Loren s růžovým víčkem a červenožlutou sovou.

Shrnutí
Publikováno
Produkt
Sklenice na smoothie
Hodnocení
51star1star1star1star1star